Práve hráme

01/08/2023

Skvelý Harry Styles rozdáva po svete lásku a milióny dolárov, ktoré vyzbieral počas celosvetového turné


Obľúbený spevák Harry Styles, člen bývalej kapely One Direction, prednedávnom ukončil svoje turné Love On Tour, ktoré zožalo obrovský úspech. Svedčí o tom aj suma 6,5 milióna dolárov, ktorú počas turné vyzbierali a následne rozdali viacerým charitám. Medzi ne patria napríklad Planned Parenthood, Choose Love, Save the Children, Every Town for Gun Safety, Black Minds Matter UK, Sydney Zoo a ďalšie, informuje portál variety.com.

Spevák koncertoval od septembra 2021, pričom navštívil viaceré miesta po Severnej a Južnej Amerike, Európe a Austrálii. Love On Tour je považované za štvrté najvýnosnejšie turné všetkých čias, ktoré zahŕňalo 173 dátumov po celom svete.

Jeho tretí sólový album bol jeden veľký úspech

V priebehu turné vydal spevák svoj tretí sólový album s názvom Harry’s House, ktorý získal ocenenia Grammy za album roka a za najlepší popový vokálny album. Spomínaný portál ďalej píše, že si tiež vyslúžil všetky štyri ocenenia BRIT Awards, na ktoré bol nominovaný. Pieseň As It Was, ktorá je úvodnou piesňou tohto albumu, sa 15 týždňov držala na vrchole rebríčka Billboard Hot 100 a dosiahla na prvé miesta rebríčkov v 33 krajinách.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Mobilné aplikácie Rádia Expres