Práve hráme

31/07/2023

Zapoj sa do súťaže s filmom Nikdy nehovor nikdy a hraj o wellness pobyt


Všetko zlé môže byť aj na niečo dobré a dôkazom toho je aj filmová novinka s názvom Nikdy nehovor nikdy, ktorá prichádza do slovenských kín od 3. augusta.

Zapoj sa do súťaže v našom vysielaní a hraj o filmové balíčky a hlavnú výhru – pobyt pre 2 osoby na 2 noci vo Wellness Hoteli Zochova chata.

Počúvaj pozorne rannú show Hemendex a po výzve moderátorov pošli SMS na číslo 0905 612 612. Zo všetkých SMS budú vyžrebovaní 2 súťažiaci, ktorým moderátori zadajú súťažnú otázku s číselnou odpoveďou. Ten, ktorého odpoveď bude bližšie k správnej odpovedi, postupuje do ďalšieho súťažného kola v nasledujúci deň. Vo finále v piatok 4.8. získa výherca hlavnú výhru.

Súťažíme v rannej show Hemendex od 31.7. do 4.8.


O filme:

Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou (Lenka Krobotová) ochladol kvôli ich dlhému odlúčeniu. Lenka je lekárkou na misiách v Afrike. Nadin manžel (Marek Majeský) sa „zamiloval“ do mladšej. Nevinná zrážka áut Nadi a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote. Naďa popri práci učiteľky vedie aj hodiny jogy. Po nevydarenom manželstve už so šťastím v láske úplne nepočíta.

Peter, po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou, je nútený zmeniť svoj životný štýl a práve joga mu má v tom pomôcť. Dochádza k ďalšiemu stretnutiu s Naďou a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať. Do ich vzťahu však vstupujú nielen ich deti (2+2), ale o slovo sa prihlásia aj obaja ich exmanželia. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou nielen pre hlavných hrdinov, ale aj pre ich najbližších, pretože všetko sa môže stať…

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres