Práve hráme

25/07/2023

Matt LeBlanc dnes oslavuje 56. narodeniny


Herec Matt LeBlanc, ktorý sa dostal do povedomia najmä vďaka tomu, že v seriáli Priatelia stvárnil postavu Joeyho Tribbianiho, dnes oslavuje narodeniny. Sitkom, ktorý sa skladá z 10 sérii a tvoria ho ikonické postavy šiestich priateľov, sa vysielal v rokoch 1994 až 2004. Seriál si získal obrovskú podporu divákov a dá sa povedať, že sa z neho stal evergreen, ktorý fanúšikovia s obľubou sledujú do dnešného dňa.

Ako sme už spomenuli vyššie, herec si zahral úlohu Joeyho, ktorý bol známy ako sukničkár, no voči ľuďom, ktorých mal rád, bol vždy dobrosrdečný. Ak patríš k skalným fanúšikom tohto seriálu, určite si pamätáš na 8. série, v ktorej sa Joey zaľúbil do Rachel. S týmto vývojom nebolo spokojných veľa fanúšikov, no ten, ktorý túto zápletku neznášal najviac na svete, bol práve samotný Matt. Podľa neho zvádzanie Rachel bolo úplne mimo jeho rolu a keď mal hrať tieto scény, bolo mu to výsostne nepríjemné, píše sa na portáli screenrant.com.

Zaujímavosťou tiež je, že keď si herec prečítal scenár k postave, ktorú mal hrať, nepáčilo sa mu to. A ani on sa nepáčil tvorcom. Jeho prevedenie úlohy sa však páčilo televíznej stanici NBC, ktorá „prinútila“ tvorcov, aby ho obsadili, píše spomínaný portál. Nakoniec to však bol skvelý výber, pretože Matt si v úlohe Joeyho získal množstvo fanúšikov. Ľudia si ho obľúbili až natoľko, že po konci seriálu vzniklo pokračovanie, ktoré mapovalo len samotný život Joeyho Tribbianiho.

Pozri si tie najlepšie scény zo seriálu Priatelia

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz  

Mobilné aplikácie Rádia Expres