Práve hráme

17/07/2023

Kapela Sám Sebou vydáva letnú tanečnú novinku Rozlúčka so slobodou s nádychom rocku a folku


Každý chlap má iné, jedinečné zážitky z rozlúčky so slobodou. Zhrnie ich táto skvelá novinka s názvom Rozlúčka so slobodou od skupiny Sám Sebou? Vo videoklipe chlapci premenia bar na poriadnu zábavu a predvedú, ako to na takej pravej rozlúčke so slobodou vyzerá. „Natáčanie bola jedna veľká párty, stretli sme sa s kamarátmi a urobili sme si „rozlúčku so slobodou“. Bolo kopec srandy, no nebolo to vôbec hrané, pretože sme boli skvelá partia ľudí a bola len proste poriadna zábava ako má byť. Video má výborné ohlasy, z čoho sa veľmi tešíme,“ povedal k videoklipu spevák kapely Matúš Fifik.

Tento letný hit je súčasťou ich nového albumu Od srdca. „Pieseň Rozlúčka so slobodou je trochu iná ako naše typické skladby. Je veľmi energická, trochu s nádychom folku a rocku. Nápad prišiel úplne spontánne, no trvalo nejakú dobu, kým sme pesničku dokončili. Pochádza z nášho nového albumu, ktorý si môžu fanúšikovia vypočuť na všetkých streamovacích službách. Veľmi sa z tejto skladby tešíme a už sa nevieme dočkať, keď ju zaradíme do koncertného programu, pretože to musí rozhýbať každého,“ vyjadril sa na adresu novinky Matúš.

Ak sa chystáš nejakú rozlúčku so slobodou organizovať, určite zahrň túto pieseň do playlistu!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Kapela z východného Slovenska sa skladá z bratov Matúša a Mareka Fifikovcov a ich bratranca Róberta Faitha. Za ich textami stojí skvelý textár František Pavol. Odvtedy, ako vstúpili v roku 2010 na hudobnú scénu, vydali päť štúdiových albumov a majú za sebou niekoľko stoviek odohraných koncertov po Česku aj Slovensku. Môžu sa pýšiť hitmi ako V šťastí aj nešťastí, Znova sa zamiluj Východniari s niekoľko miliónovými zhliadnutiami na YouTube.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Archív skupiny Sám Sebou

Mobilné aplikácie Rádia Expres