Práve hráme

18/07/2023

Tom Hanks oslávil 67. narodeniny. Toto naňho prezradila jeho manželka!


Rita Wilson, manželka obľúbeného herca Toma Hanksa, v prianí k jeho 67. narodeninám prezradila zákulisné informácie o svojej polovičke, ktoré verejnosť možno netušila. V poste, ktorý uverejnila na svojom Instagramovom profile 9. júla, popriala svojmu manželovi všetko najlepšie. Ako dodatok pridala zmienku o tom, že rád vymýšľa vlastné koktejly ako napríklad Diet Cokecaine, čo je mix diétnej coly a šampanského, či Cokearita – diétna cola zmixovaná s margaritou, informuje portál boredpanda.com.

Zbožňuje rozprávať príbehy veteránov a stojí aj za vlastnou značkou kávy s názvom Hanx for our Troops, ktorá ich podporuje. „Je jedným z najmúdrejších ľudí, akých poznám, rozosmieva ma každým dňom už 38 rokov, vie si zdriemnuť vždy a všade. Všetko všetko najlepšie, láska moja,“ ukončila svoje prianie.

Aké boli ich začiatky?

Herci sa stretli pri natáčaní sitcomu Bosom Buddies v roku 1981. V tom čase bol Tom ženatý so Samanthou Lewes, no s Ritou si okamžite vybudovali priateľský vzťah. To, že tvoria pár, sa na verejnosť dostalo päť rokov na to a vzali sa v roku 1988.

„V prvom rade mám rada dobrých rozprávačov príbehov. Takže ktokoľvek, kto vie povedať dobrý príbeh, som za… Milujem to! Neustále ma rozosmieva. Je skvelý rozprávač,“ povedala Rita v rozhovore s Kelly Clarkson. So Samanthou sa predstaviteľ skvelého Forresta Gumpa rozviedol v roku 1987, no odlúčení boli už skôr, píše ďalej spomínaný portál.

Prvé náznaky chémie, ktorá bola medzi Tomom a Ritou, sa prejavili v roku 1985 vo filme Volunteers, kde si zahrali pár. Spolu majú dve deti, synov Cheta a Trumana, ktorí sa tiež pohybujú v zábavnom priemysle. Rita priznala, že nikdy nezabudne na chvíľu, keď stáli na semaforoch a Tom jej povedal: „Chcem len, aby si vedela, že na sebe nemusíš nič meniť len preto, aby si bola so mnou,“ kedy ňou prešla vlna lásky.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok