Práve hráme

19/07/2023

V procese tvorby je dokument o úžasnom Bobovi Marleym. Pozri si trailer!


Začiatkom roka 2024, konkrétne 12. januára, sa môžeš tešiť na dokument, ktorý ti priblíži svet reggae legendy Boba Marleyho s názvom Bob Marley: One Love. Prednedávnom sa do sveta dostal prvý trailer, ktorý prezrádza viac o pripravovanom dokumente. Podľa portálu billboard.com má film sledovať príbeh tohto talentovaného umelca a „oslavuje život a hudbu ikony, ktorá inšpirovala celé generácie posolstvom lásky a jednoty.“ Film bude vytvorený v spolupráci s Bobovou rodinou.

Naskytne sa ti možnosť nazrieť do viacerých zákutí hudobníkovho života od koncertovania, cez nahrávanie v štúdiu až po stretnutia v nočných kluboch s Mickom a Biancou Jaggerovcami, píše ďalej spomínaný web. Na Jamajke však zúria nepokoje.

Trailer odhaľuje scénu, kde sa Bob Marley rozpráva s jedným mužom. Ten sa pýta umelca: „Bob, pokúsili sa zabiť teba a tvoju ženu, teraz si si vybral vrátiť sa na Jamajku, aby si zahral koncert za mier? Nebojíš sa o svoj život?,“ na čo Bob odpovedá: „Môj život nie je dôležitý pre mňa. Môj život je pre ľudí.“ Pozri si trailer, vyzerá to skvelo!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Nadácia Dobrý skutok