Práve hráme

09/07/2023

Vyhraj s filmom Mission: Impossible Odplata lístky do kina a oficiálny merch!


Mission: Impossible, najprestížnejšia akčná séria súčasnosti, sa vracia na plátna kín. Na čele skupiny agentov, pre ktorých nie je žiadna misia nesplniteľná, stojí opäť Ethan Hunt, ktorého predstaviteľ Tom Cruise sa stal synonymom frázy: „Nič nie je nemožné.“

Chceš si aj ty užiť tento akčný trhák na veľkom plátne so skvelým zvukom? Zapoj sa do súťaže a vyhraj 4 lístky do kina kdekoľvek na Slovensku (v sieti kín Cinemax) a k tomu oficiálny merch. Stačí počúvať rannú show Hemendex, poznať správnu odpoveď alebo si ju správne tipnúť a mať trochu šťastia pri žrebovaní. Súťažíme každé ráno v Hemedexe od 10. do 14. júla.

Táto misia nebude vôbec jednoduchá

Tentoraz sa Ethan Hunt a tím Impossible Mission Force vydávajú po stopách nebezpečnej zbrane, ktorá má potenciál zničiť celé ľudstvo, aby ju zaistili skôr, ako sa dostane do rúk šialenca. Počas svojho náročného a nebezpečného pátrania sa však musí neustále obzerať cez plece, pretože z jeho dávnej minulosti sa vynára až príliš živý prízrak. Gabriel (Esai Morales) poznal Ethana ešte v čase, keď nebol elitným agentom, a pozná každú jeho slabinu. Ethan, pre ktorého bolo zdravie a bezpečnosť jeho blízkych a členov tímu vždy viac, ako úspešne splnená misia, bude tentoraz možno musieť prehodnotiť svoje priority. Pozri si trailer!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Štatút súťaže

Zdroj náhľadovej fotografie: Cinemart.sk 

Mobilné aplikácie Rádia Expres