Práve hráme

30/06/2023

Úžasná Olivia Rodrigo vydala titulný song k pripravovanému albumu GUTS… A znie skvelo!


Mladá talentovaná speváčka Olivia Rodrigo, autorka hitov ako Drivers License či Good 4 U, po dlhšej pauze vydáva nový song Vampire. Je to balada, ktorá začína jemnými klavírnymi tónmi, no postupne naberá na obrátkach, pridávajú sa bicie a vokály sa stávajú dramatickejšie. Spolupracovala na ňom so scenáristom a producentom Danielom Nigrom, ktorý bol aj pri zrode jej debutového albumu Sour, píše web billboard.com.

Má ísť o hlavný singel jej pripravovaného albumu GUTS, na ktorý sa môžeš tešiť už 8. septembra tohto roku, informuje fanúšikov speváčka na svojom Instagrame. Vďaka jej predchádzajúcemu albumu Sour, ktorý vydala v roku 2021, získala Grammy za najlepšieho nového umelca a vypredala turné v roku 2022.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skladbu poňali na štýl rockovej opery

„originálnu verziu som napísala ešte v decembri minulého roka a skutočne sa mi to páčilo. Pamätám si, ako som to písala a cítila, že je v tom niečo špeciálne,“ povedala k piesni Olivia v rozhovore pre billboard.com. „Bola to celkom dlhá produkcia,“ hovorí ďalej a dodáva, že je spokojná s tým, ako to vyšlo. „Stále sme tvrdili, že je to niečo ako naša verzia rockovej opery.“

Na otázku ohľadom myšlienky, ktorá za songom stojí, odpovedala: „Myslím, že je to len pieseň o pocite využitia a o všetkom tom hneve, ľútosti a zlomenom srdci, ktoré s tým súvisia. A to si myslím, že je bežný pocit či už je niekto slávny alebo nie.“ V rozhovore tiež okomentovala to, ako sa za posledné roky zmenila, no najväčšou zmenou bolo pre ňu to, keď prechádzala z teenagera na dvadsiatničku, kedy objavovala a snažila sa pochopiť vlastné ja.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Mobilné aplikácie Rádia Expres