Práve hráme

28/06/2023

V piatok na Exprese štartujeme leto! Pozri si, čo ťa čaká.


Tím Hemendexu leto odštartuje v špeciálnom kabriobuse, ktorým sa v piatok vyberú na jazdu Bratislavou a všetkým z neho zahrá skupina Hex. Ranná show Hemendex si neberie voľno a bude poslucháčov baviť aj počas leta, a to klasicky počas pracovných dní od 6:00 do 9:00. Matúš a Michaela sa na poslucháčov tešia v čase od 13:00 do 17:00 v špeciálnej popoludňajšej šou s názvom Najbohatšie leto.

To pravé leto má byť o nezabudnuteľných zážitkoch a aj preto budú môcť poslucháči počas pracovných dní až dvakrát denne vyhrať poukaz v hodnote 100 EUR na adrenalínový zážitok podľa vlastného výberu. Súťažiť sa bude od 3. júla do 2. septembra, vždy ráno v Hemendexe a popoludní v Najbohatšom lete na Exprese. Po denných horúčavách Expres prinesie seriál Mrazivé letné večery. Počas celého leta, od pondelka do piatka po 22:00 odvysiela vždy jednu epizódu z napínavých podcastov Nezhasínaj a Kriminálne spisy.

Simona SalátováJoe Trendy pokračujú vo svojej partnerskej šou Vzťahy s ručením obmedzeným aj počas leta. Vzťahy, hádky, problémy a aj dovolenkové situácie budú rozoberať každú sobotu od 12:00 do 13:00.

Pozývame ťa na veľkolepý Štart leta na Exprese! Sleduj náš Facebook a Instagram a nič ti neutečie. Pozri, ako sme sa bavili minulý rok:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Nadácia Dobrý skutok