Práve hráme

28/06/2023

Sex v meste vždy bez manikúry? Carrie ju nikdy nemala, vieme prečo


Sarah Jessica Parker konečne vysvetlila, prečo si Carrie Bradshaw v seriáli plnom módy, krásnych topánok, mužov a flirtu nikdy nenechala urobiť nechty. Napriek jej posadnutosti krásou sme ju nikdy nevideli, ako si dáva robiť manikúru. Dôvod bol jednoduchý: Nedávala si ju robiť, pretože bola spisovateľka. To znamená, že ako naozajstná spisovateľka písala na naozajstnom písacom stroji, a tam by jej dlhé nechty zavadzali. Preto ich seriálová módna maniačka vždy mala zastrihnuté a upravené prírodne, tak akurát, aby jej nezavadzali a zároveň nerobili hanbu.

Praktický je aj ďalší dôvod. Scény v seriáli sa podľa časopisu People netočia podľa časovej osi, skáču z jednej na druhú a bolo by zložité laky prispôsobovať každému ďalšiemu outfitu…V bežnom živote je Sarah obyčajná žena, ktorá varí, upratuje, perie. Takže nechty si nelakuje ani doma.

Kamošky idú ďalej

Pre fanúšikov seriálu Sex v meste pokračuje spinoff And just like that o ďalších osudoch hlavných hrdiniek už druhou sériou. Podrobnosti dlho držali v tajnosti, už ale vieme, že Carrie sa vráti k starej láske a aj si poplačeme. Pozri si oficiálny trailer!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Nadácia Dobrý skutok