Práve hráme

16/06/2023

Odsudzovali ju za jej vzhľad: Susan Boyle sa po štrnástich rokoch vrátila do Britain’s Got Talent


Neskutočná Susan Boyle, ktorú preslávila šou Britain’s Got Talent v roku 2009, odhalila, že minulý rok prekonala mozgovú porážku. Povedala to po tom, ako nečakane vystúpila na finále 4. série, informuje web people.com. Speváčka bola súčasťou vystúpenia Les Miserables a opäť si zaspievala pieseň I Dreamed a Dream, s ktorou prišla na konkurz pred 14 rokmi a vďaka ktorej sa z nej stala hotová senzácia. „Je to skvelý pocit,“ hovorí.

„Je to pre mňa o to špeciálne, pretože som minulý apríl utrpela mozgovú príhodu,“ priznala po vystúpení 62-ročná Susan. „Bojovala som ako šialená, aby som sa dostala naspäť na pódium. A dokázala som to.“ Od Simona Cowella sa jej dostala poklona za jej statočnosť. „Vedel som, že ti nie je dobre, ale ak by sa mal niekto vrátiť, bola by si to ty, pretože bez teba by to nebolo ono,“ povedal porotca známy aj pre svoju nekompromisnosť.

S týmto špeciálnym večerom sa Susan podelila so svetom aj na svojich sociálnych sieťach a to príspevkom na svojom Instagrame. Pozri si jej skvelé vystúpenie. Je to doslova abnormálne nenormálna. Táto žena je chodiaci talent!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Takto vyzerala Susan Boyle pred 14 rokmi, keď po prvý raz zaspievala na konkurze pred verejnosťou a kamerami:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok