Práve hráme

19/05/2014

Nad Minskom sa blízka, hromy divo bijú


V Minsku sa aj počasie nazlostilo. Dáni dostali od Francúzov šestku a my potvrdenie leteniek domov. Ešteže naši neletia dnes, lebo to, čo sa strhlo nad Minskom, bolo hotové meteorologické inferno:

1

Odniesla si to aj fan village pri Aréne Čižovka, povyvracalo slnečníky a ľudia kým dobehli pod najbližšie strechy zmokli do nitky. Aj bieloruské baby.

Foto by Stano Benčat
Foto by Stano Benčat

Hokejisti dnes mali voľný deň, ráno ešte po tréningu verili v dánsky zázrak. Najtrefnejšie to zhodnotil Ďuro Mikúš, ten povedal, že sme to zbabrali už s Francúzmi, keď sme prehrali a dnes nám práve tie body chýbali. Hokej sa však v Minsku nekončí, naopak, play-off sa len začína! Môžeme si vybrať, či budeme držať palce šikovným Francúzom, suverénnym Rusom, ktorým priniesol vojenský prístup k repre zatiaľ úspech, alebo napríklad mladým Švédom, ktorí tu predvádzajú naozaj krásny hokej. Ja si vyberiem z každého trošku, domov ešte neletím a zostávam až do finále. Presúvam sa z menšej Čižovky do veľkej haly Minsk. Sakra. Už som sa tu naučil orientovať..

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres