Práve hráme

12/06/2023

Nestville Open Fest – hraj o lístky na skvelý festival


Rodinný festival plný atrakcií, skvelého jedla, zážitkov a tých najväčších hudobných hviezd – to je Nestville Open Fest, ktorý sa uskutoční 24. a 25. júna v Hniezdnom.

Hrali sme o lístky na toto skvelé podujatie – stačilo správne odpovedať na súťažnú otázku a boli ste zaradení do žrebovania. Zo všetkých správnych odpovedí sme v pondelok 19.6. vyžrebovali 5 výhercov – Monika z Tatranskej Javoriny, Simona z Mojmíroviec, Karol z Moldavy nad Bodvou, Alexandra z Ľubice a Petra z Prešova. Výhercom gratulujeme a ďakujeme všetkým zúčastneným.


Nestville Open Fest – 24. a 25.6. 2023

Dvojdňový program pre celé rodiny je nabitý atrakciami! Môžete sa tešiť na Rodeo show, westernových jazdcov s nádhernými koňmi z celého Slovenska, atraktívny program pre deti a spevácke hviezdy pre mladých aj starších! Každý návštevník festivalu obdrží špeciálne lístky aj na prehliadky výrobných areálov Nestville a v každom z nich dostane darček alebo bezplatnú ochutnávku výrobkov Nestville.

Zoznam hudobných hviezd je rozsiahly! Vystúpia: Separ, Pil C, Majself, Marian Čekovský a Jakub Prachař, Polemic, Taký Svet, King Shaolin, Allan Mikušek, Paľo Drapák, Peter Ondria, Pavol Stašák, Pavelčákovci, Mince vo fontáne, Lady Colors, Sčamba. Deti sa môžu tešiť na Dúhalku, Huga Sníčka, Srandu Bandu a rozprávky Divadla Cililing – Pinokio a Zázračné Kapsy.

Neodmysliteľnou súčasťou každého ročníka Nestville Open Festu je aj veľkolepý pyro-muzikálny ohňostroj.

Kúpiť lístky
Mobilné aplikácie Rádia Expres