Práve hráme

19/06/2023

Uhádni Čo je to a hraj o poukážku na nákup v hodnote 100 Eur


Nevieš sa už dočkať letných grilovačiek? Zapoj sa do našej súťaže s TAURISOM a vyhraj poukážku v hodnote 100 Eur na nákup v značkových predajniach TAURIS Mäsiarstvo u Býka.

Pozorne počúvaj rannú show Hemendex a po výzve moderátora pošli SMS na číslo 0905 612 612. Pre každý súťažný vstup vyžrebujeme 2 súťažiacich, s ktorými sa telefonicky spojíme. Ich úlohou bude uhádnuť v časovom limite 30 sekúnd čo najviac slov týkajúcich sa témy grilovanie, ktoré im budú opisovať moderátori Hemendexu. Ten súťažiaci, ktorý uhádne správne viac slov, získa výhru – poukážku v hodnote 100 Eur na nákup mäsových výrobkov v predajniach TAURIS Mäsiarstvo u Býka.

Hráme každý deň od 19.6. do 23.6. v rannej show Hemendex.


Kto sa chce dobre mať, musí si obracať

Zapojte sa aj do súťaže s predajňami TAURIS Mäsiarstvo u Býka a hrajte o skvelé výhry. Nakúpte v predajniach TAURIS Mäsiarstvo u Býka v hodnote nad 15 EUR, vrátane jednej položky z gril sortimentu, označený bloček vhoďte do súťažnej urny a ste zaradený do žrebovania o tieto výhry:

  • 3x Gril značky WEBER
  • 10x poukážka v hodnote 50 EUR na nákup do siete predajní TAURIS Mäsiarstvo u Býka
  • 20x poukážka v hodnote 20 EUR na nákup do siete predajní TAURIS Mäsiarstvo u Býka

Súťaž prebieha v termíne od 12.5. do 12.7.2023 na všetkých predajniach siete TAURIS Mäsiarstvo u Býka. Viac informácií a pravidlá súťaže nájdete TU.

Voňavé burgre, čevapčiči v tortile, špízy, tradičné špekáčiky, slaninka či klobásky. Z dobrôt od TAURISU si vyberie aj ten najnáročnejší labužník! Zipser pack, Grill mix, Zipser špekáčiky, slanina Kráľovský bok, tenké klobásky Zipser a Venezia – všetko pre vaše grilovačky nájdete v sieti predajní TAURIS Mäsiarstvo u Býka.

Viac info

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres