Práve hráme

28/04/2023

Speváčka Tina vydala novú pesničku. Klip natáčala v milovanej Štiavnici


O tom, že tento rok je v znamení Tiny, niet pochýb! Po hudobných spoluprácach, ktorých mala neúrekom, sa rozhodla, že sa bude viac venovať svojej hudbe. Preto 11. marca na svoje narodeniny vypustila do sveta svoj prvý tohtoročný počin, ktorý dostal názov 11.

Teraz ale slovenská speváčka prichádza so zbrusu novou novinkou, ktorá dostal názov Iné. Pri tvorbe tejto skladby sa spojila so svojim dlhoročným kamarátom Tegerom, a to pre dobrú vec!

Okrem toho, že sa dali dokopy skvelí umelci, Tina a vznik klipu poňala podľa seba a svojsky. Natočila jej ho kamarátka na telefón počas prechádzky po Banskej Štiavnici, o text sa postaral ADiss a chcela ním vyjadriť pokojný, pohodový vibe, ktoré toto mesto prináša. Preto aj touto skladbou chce upozorniť na svoje milované mesto, ktoré len nedávno zasiahol obrovský požiar. Aktuálne prebieha aj zbiera na opravu, pre viac informácii ohľadne pomoci je spravená aj Dobrovoľná zbierka – Banská Štiavnica.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Ako sa spojila Tina a Tager a kto je to?

Po bezmála 20-tich rokoch kamarátstva, preskočila iskra a povedali si, že by bolo načase konečne spraviť niečo spolu. Paradoxne k tomu prispela pandémia, ktorá dokázala zariadiť, že zrazu bolo na to celkom dosť priestoru. Myšlienka zrela v tom čase a dnes sa stala realitou.

Tagera poznajú mnohí, a to najmä ako DJ-a, no dlho o ňom nebolo počuť. Má za sebou zvučné úspechy, pretože je zakladateľom špičkovej DJ cres Club Crushers zameranej na klubovú hudbu v štýle hip-hop, R&B, reggeaton, funk, dancehall či 2step. Jej členmi boli kedysi okrem neho domáci DJ-i Grimaso, Yanko Král, Roman Zámožný a zahraniční členovia ako DJ Wich (ČR), DJ Mosaken (Rakúsko) alebo DJka Acee (Švajčiarsko).

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Archív Tina

Mobilné aplikácie Rádia Expres