Práve hráme

26/04/2023

Skupina Puding pani Elvisovej vydáva nový singel a veselý klip k pesničke Space Taxi


Zdá sa, že skupina Puding pani Elvisovej to s avizovaným návratom na scénu myslí vážne a približne dva mesiace od vydania comebackového singla servírujú ďalšiu novinku doplnenú o vizuál. Skladba Space Taxi sa nesie v rytmickom duchu vďaka pulzujúcej base so štipkou funky a dávkou elektroniky.

„Táto poloha nás veľmi baví, lebo sa pri nej vieme poriadne vyblázniť. Demo verziu hlavného groovu sme mali v počítači ešte predtým, ako sme šli na kapelové sústredenie na chatu. Ostávalo nám ešte napísať text, pridať zopár srandičiek a následne to zveriť Tomášovi Lobbovi na mix a Marekovi Rakovickému na mastering. Z výsledku sa veľmi tešíme a na koncertoch ju určite posunieme ešte o level vyššie,“ prezradil Pino o novej skladbe.

„Videoklip k novej skladbe Space Taxi sme si opäť natáčali a produkovali sami a už sa nevieme dočkať reakcií fanúšikov, pretože je to veselina plná radosti. Rovnako, ako pri prvom singli Trhací kalendár, sme ho natáčali na mobil, no tentokrát sme už boli skúsenejší a na výsledku je to určite vidieť. Požičali sme si kultovú Fiat Multiplu a zaparkovali sme ju do fotoateliéru Martina Fridnera v Stupave. Dali sme si kávu, zapli svetlá a blbli tam celý deň,“ priblížil proces tvorby videoklipu Miloš z Pudingu pani Elvisovej.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

O cover ku skladbe sa postarala Kristína Uhrákova z Pressink.sk, ktorá je aj autorkou nového farebného loga a vizuálnej identity skupiny. „Dlhšie sme hľadali monogram, ktorý by našu skupinu vystihoval a bol by variovateľný. Presne to sa nám podarilo nájsť u Kristíny, ktorej grafiku som náhodou zazrel v Novej Cvernovke a veľmi rýchlo sme našli spoločnú víziu a dodala nám logo, ktoré je svieže, hodí sa nám a vyzerá tak krásne, že sme na ňom založili aj celú novú kolekciu nášho merchu,“ chváli spoluprácu s Kristínou Uhrákovou Pino.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok