Práve hráme

24/03/2023

Čakať sa oplatilo! Nový album Memento Mori od Depeche Mode je vonku!


Prvé reakcie na nový album na seba nenechali čakať a sú skutočne pozitívne. Chválili ho The New York Times, zatiaľ čo Rolling Stone napísali, že ide o charakteristickú hudobnú krásu s lyrickou hĺbkou. Veľká Británia na seba taktiež nenechala dlho čakať a časopis Guardian privítal tento ikonický návrat so slovami: „Najväčší kultový návrat kapely na svete.“ Album zároveň označili za dokonalú zmes zlovestnej nálady a elektronických textúr, ktoré sa pohybujú od intenzívnych až po éterické.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Depešáci včera zahájili svetové turné!

Veľkolepú šou odpálila skupina Depeche Mode v americkom Sacramente. Išlo o prvý koncert ich svetového turné, ktoré nesie rovnaký názov, ako ich najnovší album. Prvý koncert bol do posledného miesto vypredaný. Vďaka veľkému záujmu pridala skupina ďalších desať nových termínov, ktoré sa dotýkajú aj jesennej časti koncertnej šnúry, ktorá sa odohrá v Severnej Amerike. V polovici mája tohto roka vyrazí skupina na európske turné. Slovenskí fanúšikovia si môžu kapelu užiť už 28. mája na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Skupina má najvernejších fanúšikov na svete, ktorí chodia na rôzne párty

24. marec majú v kalendári poznačení veľkým písmom všetci depešáci. Kultová britská kapela vydáva svoj pätnásty štúdiový album MEMENTO MORI. Zaži pri tejto príležitosti poriadnu depešácku atmosféru na vlastnej koži. Nažhav kazeťáky, walkmany, vytiahni kožené bundy a barety, vyčeš vlasy a vyraz na najväčšiu depešácku párty v Bratislave. Najväčšími hitmi, ale i piesňami z 80. rokov, ťa prevedú DJ-i DIABLO & KRTO.

Príď sa zabaviť už zajtra 25. marca! Začiatok párty je už od 20:00 hod. v HPK – Hopkirk Club (býv. klub Friends). Nájdeš ho na Hurbanovom námestí 6 v Bratislave.

„Legenda, kult, životný štýl, jednoducho DEPECHE MODE. Kto ich má rád, nemá pokazený hudobný vkus,“ hovorí Laco Lučenič, tak neváhaj a príď!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok