Práve hráme

03/03/2023

Toto by si na ňu nepovedal! Lady Gaga by najradšej žila osamote


Víťazka cien 13 Grammy tvrdí, že má rada čas sama pre seba. Najnovšie priznala, že by najradšej chcela byť osamote a po ničom inom netúži. „Je naozaj pekné, keď máte čas sami pre seba. Kiežby som to mohla povedať môjmu mladšiemu ja,“ priznala Lady Gaga.

Na portáli pagesix.com sa píše, že speváčka sa zamýšľa nad tým, či by skladala hudbu, aj keby nebola taká úspešná, ako je teraz. Poukazuje na úryvok z knihy Letters to a Young Poet, ktorú napísal Rainer Maria Rilke: „V najhlbšej hodine noci, opýtaj sa sám seba, či by si musel umrieť, ak by ti bolo zakázané písať. Pozri sa hlboko do svojho srdca, kde odpoveď rozprestiera svoje korene a spýtaj sa sám seba, musím písať?“. Tieto slová nájdeš vytetované aj na jej ruke, pričom Lady Gaga odpovedá, že by písala piesne nech sa deje, čo sa deje!

Hoci sa zdá, že trávi veľa času v Hollywoode, nie je to tak. Objaví sa na červenom koberci najmä v období, keď prebieha odovzdávanie cien, no čas trávi hlavne doma a pracuje, a to ju robí naozaj šťastnou, uvádza spomínaný portál.

„Precestovala som svet a videla som najšťastnejších ľudí v najchudobnejších častiach. Ich hodnoty sú nedotknuté. V najbohatších domácnostiach som stretla najsmutnejších a najviac depresívnych ľudí,“ tvrdí speváčka.  Album Joanne je akousi pripomienkou celému svetu, že najdôležitejšie veci v živote sú láska a dobrota, a to je to, čo vytvára harmóniu. Album obsahuje skvelé songy ako Perfect Illusion, Diamond Heart či obľúbenú pieseň Million Reasons.

Poď si naň zaspomínať!
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: YouTube

Mobilné aplikácie Rádia Expres