Práve hráme

19/01/2023

Spevák Tomáš Klus: Muži majú svaly na to, aby mohli nosiť ženy na rukách


V rozhovore sa tiež dozviete 5 slovenských NAJ Tomáša Klusa: najobľúbenejšie jedlo, mesto, slovenská žena, slovenský muž a naj slovenská pesnička.

Tomáša Klusa môžete zažiť aj naživo, konkrétne už túto nedeľu 22. januára alebo v pondelok 23. januára na slovenskej premiére divadelného muzikálu Branický zázrak v divadle Nová scéna v Bratislave.

Oscarový režisér Jan Svěrák a úspešný spevák, skladateľ a herec Tomáš Klus spojili svoju invenciu, skúsenosti a fantáziu a ponúkajú divadelný muzikál zo súčasnosti, ktorý je plný humoru a emócií.

Tomáš Klus v hlavnej postave a jeho kapela zahrajú 18 nových skladieb, komorných, lyrických, ale aj veľkolepých muzikálových čísiel, ktoré tvoria os príbehu: Populárny pesničkár Pavel Krajíček prežíva v tvorbe aj osobnom živote krízu stredného veku, čuduje sa, kam sa podela jeho mladosť, sláva, radosť zo života a k tomu všetkému, mu záhadne zmizol aj obľúbený bicykel. Polícia je bezradná, a tak sa Pavel v snahe nájsť ho, dostane medzi bezdomovcov. A práve vtedy, počas splnu, sa začnú diať neočakávané veci, ktoré zmenia jeho pohľad na svet aj seba samého.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Nadácia Dobrý skutok