Práve hráme

17/12/2022

Súťaž s Najrýchlejším dopravným servisom – hraj o 100 EUR na tankovanie


Informuj nás o dianí na slovenských cestách a vyhraj 100 EUR na tankovanie od OMV!

Buď našimi očami na slovenských cestách a informuj ostatných vodičov prostredníctvom linky Najrýchlejšieho dopravného servisu 0800 800 444. Za informácie z ciest môžeš teraz získať skvelú výhru! Každý, kto v termíne od 17.12. do 23.12. nahlási udalosť zo slovenských ciest na linku Najrýchlejšieho dopravného servisu a zapojí sa do súťaže, bude zaradený do žrebovania o tankovaciu kartu v hodnote 100 EUR od OMV.

Každý deň od 19.12. do 23.12. bude vyžrebovaný vždy jeden výherca, ktorého vyhlásime v popoludňajších show. Počas celého trvania súťaže bude spolu vyžrebovaných 5 výhercov.


Tankujte lacnejšie so SMILE & DRIVE iba v decembri

Počas celého decembra prebiehajú na všetkých čerpacích staniciach OMV vysoké zľavy na základné a prémiové palivá pre členov vernostného programu SMILE & DRIVE. Zľavy platia pre držiteľov plastovej aj virtuálnej karty. Navyše vďaka aplikácii OMV MyStation a použitím virtuálnej karty môže zákazník získať zľavu až 12 centov/liter za 1 SMILE & DRIVE bod.

Stiahnite si aplikáciu OMV MyStation hneď teraz a využívajte všetky výhody, zľavy, kupóny a akcie. OMV pripravuje každý mesiac niečo nové.

Zistiť viac

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres