Práve hráme

21/11/2022

Vianočná lotéria s TIPOSom


Aj tento rok máš možnosť hrať o skvelé výhry od TIPOSu!

Prihlás sa prostredníctvom formulára a čakaj na náš telefonát.

  Dátum narodenia

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Vianočná lotéria' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiacov odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Zároveň vyhlasujem, že mám 18 a viac rokov. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  V každom súťažnom vstupe sa telefonicky spojíme s 1 súťažiacim, ktorého úlohou bude vybrať si 2 políčka z celkovo 40 políčok označených číslami od 1 do 40. Ak odkryje políčka s rovnakou výhrou, získa ju. Súťažíme každý pracovný deň od 28.11. do 23.12. vždy v 3 vstupoch denne.

  To ale nie je všetko! Zo všetkých súťažiacich, ktorí sa zaregistrujú prostredníctvom formulára, bude na Štedrý deň 24.12. vyžrebovaný 1 výherca EXTRA FINANČNEJ VÝHRY 7.777 EUR od TIPOSu!


  Stieracie žreby Vianočná lotéria od TIPOSu

  AJ tento rok prináša TIPOS pred Vianocami jednu z najobľúbenejších a najpredávanejších okamžitých lotérií – Vianočnú lotériu. Opäť tak môžete potešiť seba alebo svojich blízkych a venovať im žreb Vianočná lotéria, s ktorým je možné získať viacero súbežných výhier. Výška hlavnej výhry je až 200 000 EUR. Okrem ústrednej hry, v duchu tradície so symbolickou tematikou adventu v podobe 24 políčok, obsahuje žreb ďalšie dve bonusové hry – Vianočný bonus a Extra bonus. Žreby sú v predaji až do konca roka, čiže svoje šťastie môžete skúsiť aj po Vianociach. Žreby Vianočnej lotérie kúpite na predajných miestach TIPOSu.

  Stierajte zodpovedne od 18 rokov.

  Viac info o žreboch Vianočná lotéria

  Nadácia Dobrý skutok