Práve hráme

11/11/2022

Ondrej Kandráč, herečka Natália Puklušová & Band predstavili novinku Ľúbi, kto dúfa


Skvelý Ondrej Kandráč spojili sily s herečkou Natáliou Puklušovou a teraz prichádzajú so spoločným duetom Ľúbi, kto dúfa. Možno si to ani netušil, no dvojica sa vzájomne pozná už viac ako 20 rokov.

„V 90. rokoch som ju s orchestrom sprevádzal na folklórnych festivaloch v Bardejove či vo Svidníku. Už vtedy ma zaujala svojou bezprostrednosťou, ale hlavne parádnym hlasovým fondom. Prednedávnom sa naše cesty skrížili opäť v show Tvoja tvár znie povedome. Povedal som si, že je najvyšší čas na spoločnú pieseň, ktorá by v sebe odrážala východniarsky temperament. A je to tu. Veľmi sa z toho teším. Myslím, že vznikla vydarená skladba, ktorá je možno začiatkom ďalšej spolupráce,“ povedal na margo najnovšej spolupráce Ondrej.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Keď som sa dozvedela, kto bude účinkovať v projekte Tvoje Tvár znie povedome a medzi všetkými menami som zbadala to Ondrejove, vedela som, že z tejto show odídem so spoluprácou s ním. Cítila som to v kostiach, ako sa naše rodové korene ozvú a príde chuť vytvoriť niečo spoločné. Sme vychovaní v rovnakej filozofii a prostredí. Nie je jednoducho možné, že sa stretneme po 20 rokoch len tak náhodne,“ zverila sa Natália a zároveň dodala, že je rada za to, že počúva svoj vnútorný hlas a intuíciu, pretože ju doposiaľ vždy priviedla k ľudom, s ktorými zdieľa rovnaké pocity a nadšenie.

Autorom melódie je samotný Ondrej Kandráč, zatiaľ čo o aranžmány sa postarali členovia Natáliinej novej kapely. „Pieseň má to, čo  potrebuje – kúsok melanchólie, nehu zmierenia, radosť z lásky a iných vecí neviditeľných,“ povedal o piesni textár Vlado Puchala.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Nadácia Dobrý skutok