Práve hráme

03/11/2022

Harry Styles sa postaral o skvelý cover známej skladby Shanie Twain. Zaspieval ho naživo pred desiatkami tisíc fanúšikov


O talente 28-ročnej popovej senzácie súčasnosti Harryho Stylesa pochybuje asi len málokto. To, že dokáže zaspievať naozaj čokoľvek, je o ňom dobre známe. Koncerty vypredáva lusknutím prsta a dostať sa naň môže byť niekedy poriadna drina. Počas jeho vystúpení zaznievajú jeho najznámejšie piesne, no nezabúda ani na časy, keď bol členom chlapčenskej skupiny One Direction, ktorých spoločné piesne taktiež zvykne spievať. Do jeho set listu patria aj covery známych skladieb, ktoré znejú v jeho prevedení naozaj geniálne.

Minulý rok predviedol v Madison Square Garden, ktorá patrí medzi najznámejšie arény sveta, dokonalé vystúpenie, na pódiu však nebol sám. Spoločnosť mu robila americká country speváčka Kacey Musgraves. Dvojica spoločne zaspievala veľký hit od Shanie Twain You´re Still the One. Pôvodná verzia skladby vyšla ešte v roku 1997 na albume Come On Over. Pozri si skvelé spevácke vystúpenie, ktoré by fanúšikovia chceli mať dostupné aj na streamovacích platformách.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Mobilné aplikácie Rádia Expres