Práve hráme

30/06/2022

Billy Barman predstavujú novinku s názvom Zero


Singel Zero je ochutnávkou z nového materiálu, na ktorom Billy Barman pracujú od jesene 2021. Po letnej festivalovej sezóne Barmani plánujú pokračovať v skladaní a nahrávaní nových skladieb, s výhľadom na nový album v priebehu roka 2023. Pozri si skvelý klip k pesničke Zero:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Na začiatku bola idea veľkej neónovej basgitary svietiacej v tme. Takýto špeciálny hudobný nástroj nám vyrobili Jakub KolarovičAlex Zelina a na ňom sme potom spolu s režisérmi postavili celý vizuál,“ hovorí na úvod bubeník Matej Ruman.

„Skladba, ale aj video sú venované našej novej basgitaristke Laure. Jednak sa na novej pesničke autorsky podieľala, a zároveň je ústrednou postavou klipu,“ vraví spevák Juraj Podmanický. Basgitaristka Laura Jašková, známa pod pseudonymom MEOWLAU, sa stala členkou kapely minulý rok v septembri.

Klip režírovala dvojica Pepe EhrenbergerDamián Pastirčák. „Vzhľadom na text piesne bolo jasné, v akom aute sa opäť budeme voziť (už celkovo tretíkrát v histórii našich videoklipov). Týmto pozdravujeme klub Saabistov na Slovensku aj v Čechách,“ dopĺňa svojich kolegov gitarista Jozef Vrabel.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Autor náhľadovej fotografie: Lousy Auber

Nadácia Dobrý skutok