Práve hráme

24/06/2022

Eros Ramazzotti vydal videoklip k prvému singlu z pripravovaného albumu. Na Slovensku naživo zaspieva už na budúcu jar


Talianska pop-rocková hviezda, Eros Ramazzotti, len nedávno zverejnila dátumy celosvetového turné k novému albumu BATTITO INFINITO, ktorý sa na pultoch predajní objaví už v septembri tohto roku.

Spolu so spustením predaja niekoľkomesačnej a rovnomennej koncertnej šnúry, ktorá vyvrcholí v Európe, zverejnil aj prvý videoklip k piesni Ama. Charizmatický spevák vystrelil hneď prvým vydaným singlom poriadne vysoko! Novinka Ama, čo v preklade znamená milovať, sa okamžite dostala priamo do Top 100 v rebríčkoch hranosti European Radio Airplay.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Celý videoklip je založený na nápade samotného Erosa Ramazzottiho a je venovaný Michelle Hunziker a spevákovej dcére Aurore, ktorá vzišla z ich spojenia a lásky. Novinka vyjadruje nádej a zároveň vyzýva, aby sme videli svet novými očami v zložitom čase a vo veku, v ktorom je príliš veľa nenávisti a horkosti.

Skladbou spevák hovorí, aby sme milovali svojich blížnych, seba, ale aj tých okolo nás, ktorí obohatili náš život, tých, s ktorými láska nekončí, ale nadobudne novú podobu. To je text piesne, ktorým spevák šíri posolstvo celosvetovej lásky bez obmedzení, hraníc či bariér.

Zverejnením videa spustil spevák predpredaj očakávaného albumu, ale aj predaj vstupeniek celosvetového turné, na ktorom ho naživo odprezentuje. Vstupenky na slovenské koncerty tohto skvelého talianskeho umelca sú tak konečne v predaji na vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Slováci si Ramazzottiho nové piesne vrátane horúcej novinky, ale aj jeho legendárne hity, vychutnajú hneď v dvoch slovenských mestách, a to v košickej Steel Aréne 8. marca 2023 a na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 15. apríla 2023. Ideš na jeden z jeho koncertov?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Mobilné aplikácie Rádia Expres