Práve hráme

14/06/2022

Pamätáš si ešte na skladbu Poker Face, ktorá preslávila speváčku Lady Gaga? Klip k mega hitu sa aj po rokoch teší popularite!


Lady Gaga je momentálne jednou z najväčších hudobných hviezd na svete, no spomenieš si ešte na jej začiatky? V apríli roku 2008 vydala prvý debutový singel Just Dance a o pol roka neskôr uverejnila pieseň Poker Face, ktorá ju vystrelila na prvé priečky hudobných rebríčkov.

Skladbu Poker Face sprevádzal aj videoklip, ktorý sa v súčasnosti teší obrovskému úspechu – ako informuje portál udiscovermusic.com, videoklip prekročil hranicu 1 miliardy videní na YouTube, čo je určite dôvod na oslavu! Vieš ešte, čo všetko v ňom bolo? Lady Gaga sa za tie roky poriadne zmenila, sleduj!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Obidve spomínané skladby sa nachádzajú na jej prvom štúdiovom albume, ktorý dostal názov Fame, čo v preklade znamená sláva. Zdá sa, že speváčka si ním predpovedala vlastnú budúcnosť!

Okrem spomínaného prvého albumu má na svojom konte ďalších deväť štúdiových albumov a je nesmierne populárna a hudobnými kritikmi oceňovaná. Je držiteľkou viac ako 300 sošiek, z toho má 13 cien Grammy.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Nadácia Dobrý skutok