Práve hráme

07/06/2022

Finalistka SuperStar Nikita Machytková prichádza na scénu s novým umeleckým menom a debutovým singlom Different Kind


Pôvabné dievča s medovo zvodným hlasom – aj tak by sme mohli opísať mladú a talentovanú Nikitu Kingston, ktorá debutuje singlom Different Kind.

Speváčka sa zúčastnila minuloročnej série Česko Slovenskej SuperStar, kde vystupovala pod rodným menom Nikita Machytková a tento rok sa objavila aj v hudobno-zábavnom programe Tvoje tvář má známý hlas. V SuperStar sa dostala medzi desať najlepších, ale než mohlo finále začať, z rodinných dôvodov zo súťaže odstúpila.

Vypočuj si jej prvý hudobný počin, ktorým odštartovala svoju kariéru!
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Sedemnásťročná speváčka, ktorá má česko-jamajské korene, sa hudbe venuje od útleho detstva a základ spomínanej novinky napísala už ako štrnásťročná. „Milovala som Twenty One Pilots, to oni ma motivovali. Vďaka nim som začala skladať piesne a hrať na klávesy,“ hovorí a taktiež priznáva, že vždy snívala o hudobnej dráhe.

„S kamarátkou sme si vždy hovorili, že raz budeme slávne speváčky,“ smeje sa a dodáva: „nechcem však robiť len úplne mainstreamovú hudbu. Chcela by som mať vlastné publikum, ale určite nechcem predvádzať niečo, čomu nikto nerozumie,“ dodáva.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Mobilné aplikácie Rádia Expres