Práve hráme

03/06/2022

Zo svojej záhrady si spravil cintorín. Pokračovanie príbehu o beštii zo Zliechova je nechutné


Zima 2018. Miroslav trčí za mrežami už niekoľko mesiacov. V Ilave, kde si odpykáva trest za týranie a zanedbávanie len 9-ročného syna Mirka, je len tieňom svojho niekdajšieho ja. Cíti sa osamelo, a tak začne rozprávať a chváliť sa vraždami, ktoré vykonal. V tom čase ho už v hľadáčiku má aj Národná kriminálna agentúra. Jeden z vyšetrovateľov si všimol, že Miro mal v minulosti prechodné pobyty na viacerých miestach, kde niekto zmizol. Navyše, vyšetrovanie neskôr preukáže, že popol zo zhorenísk obsahuje DNA úplné iných, než nezvestných ľudí. Slučka sa začína pomaly sťahovať. Kto sú tí ľudia pochovaní na Mirovej záhrade? Znamená to, že obetí teda bolo oveľa viac?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Ponorte sa s nami do hlbín policajných archívov a pripomeňte si tie najhrôzostrašnejšie prípady v dejinách našej kriminalistiky. Príbehom vás sprevádza herec Martin Kaprálik a psychologička Sylvia Dančiaková.

Podcast Kriminálne spisy obsahuje násilné a sexuálne scény. Preto nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy.

Všetky časti podcastu Kriminálne spisy
Nadácia Dobrý skutok