Práve hráme

09/05/2022

TIPOS – vyhraj kyticu zo žrebov pre svoju lásku


Máš po svojom boku ženu, ktorá je výhrou tvojho života? Daj nám o nej vedieť a možno práve jej doručíme počas mesiaca lásky kyticu zo žrebov od TIPOSu.

Prihlás sa prostredníctvom formulára a napíš nám, prečo je pre teba tvoja partnerka výhrou tvojho života:

  Dátum narodenia

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Výhra tvojho života' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 1 mesiaca odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Zároveň vyhlasujem, že mám 18 a viac rokov. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  Každý pracovný deň od 16.5. do 27.5. vyberieme vždy jedno vyznanie, ktorého adresátke osobne doručia naši moderátori Matúš a Michaela kyticu so žrebmi Všetko najlepšie od TIPOSu. S odosielateľmi vybraných vyznaní sa budeme zároveň telefonicky spájať v popoludňajších show Matúš a Michaela a Milujeme víkend.


  Stieracie žreby Všetko najlepšie od TIPOSu

  Stieracie žreby Všetko najlepšie sú ideálnym darčekom pre výnimočné príležitosti, ktoré každý z nás rád zažíva. Tri rôzne motívy žrebu zobrazujú slávnostné udalosti v živote človeka – svadbu, jubileum alebo narodeniny. Obdarujte seba, svojich blízkych pri výnimočnej príležitosti alebo svoju partnerku počas mesiaca lásky jedinečným žrebom Všetko najlepšie od TIPOSu. Výška hlavnej výhry je 100 000 €.

  Hrajte zodpovedne od 18 rokov.

  Viac info o žreboch Všetko najlepšie

  Štatút súťaže

  Nadácia Rádia Expres