Práve hráme

08/04/2022

Najväčšie hviezdy rómskej hudobnej scény pomáhajú Deťom s rakovinou. Pomôcť môžeš aj ty


Z malých vecí sa rodia tie veľké. Aj malá suma vie pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Koncert Rómovia hrajú Deťom s rakovinou je priamym pokračovaním akcie spred desiatich rokov s názvom Rómovia hrajú deťom. Finančne pomôcť môžeš aj ty. Cez link vygenerovaný neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou: bit.ly/3JRelJI. Zbierka symbolicky začína na Deň Rómov a ukončia ju na Deň detí.

Pozri si ukážku koncertu – celý ho budeš môcť vidieť na YouTube už v piatok 8.4.2022 od 18:00. Vystúpia Rigovci, Jadranka Bangová and band, Dáša Negatív, City Boys Kamil, Kuky Band, Gypsy Boy Ulak a Mamuko Berci.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Organizátor podujatia – občianske združenie Fandíme Slovensku – verejne vyhlasuje a dáva morálny záväzok, že všetky darované finančné príspevky, budú použité neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou na nákup infúznych a injekčných púmp pre deti na Klinike detskej hematológie a onkológie NÚDCH podľa množstva vyzbieranej finančnej podpory. Akcia nie je dotovaná žiadnymi fondami či dotáciami. Podujatie je akciou otvorených sŕdc, ktoré aj z mála dokážu pomôcť deťom. Koncert nie je o farbe ani o predsudkoch, ale o spolupatričnosti a spoločenskej zodpovednosti.

Náhľadová foto: Fandíme Slovensku o.z  

Nadácia Dobrý skutok