Práve hráme

14/02/2022

V lete ti poviem, ako sa mám – hraj o lístky do kina!


Priatelia sú rodina, ktorú si vyberieš – spleť vzťahov, reálnych a zároveň vtipných situácií, ktoré prináša sám život.

Od 14. februára je v slovenských kinách nový film natočený podľa knižného bestselleru Evity Twardzik s názvom V lete ti poviem, ako sa mám.

V našej popoludňajšej show mali poslucháči možnosť vyhrať lístky do kina, Evitine knihy a filmové mikiny – z týchto výhier sa tešilo spolu 5 výhercov.

Súťažili sme aj na webe – zo všetkých správnych odpovedí bolo vyžrebovaných 5 výhercov filmových balíčkov – Denisa z Mostu pri Bratislave, Mária z Holíča, Terézia z Brezovice, Natália z Jaslovských BohunícIvan z Trenčína. Všetkým výhercom gratulujeme a ďakujeme všetkým zúčastneným!


O filme:

Film o priateľoch, ktorých snaženie smeruje k jedinému cieľu: „BYŤ ŠŤASTNÝ“.

Komédia na motívy bestselleru Evity Twardzik V lete ti poviem, ako sa mám, mapuje životy partie štyridsiatnikov, ktorí sa kamarátia od detstva a dodnes sa stretávajú už spolu so svojimi rodinami. Po rokoch sa ale začínajú objavovať tajomstvá, ktoré ich životy navždy zmenia. Tesne pred Vianocami oznámi Ivane (Tereza Kostková), ktorá žije len pre rodinu, jej manžel Martin (Marián Miezga) vec, ktorá jej zničí sviatky, a o ktorej vie len ich spoločná kamarátka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Tá sa ako jediná z partie nevydala a nemá deti. Žije sama, ale udržiava pomer so svojím šéfom Filipom (Martin Hofmann).

Ďalšia z partie Ela (Andreea Vasile) je známa televízna moderátorka, ktorá vedie harmonický život s prekladateľom kníh Andrejom (Ondřej Sokol) a ich desaťročnými dvojičkami, kým sa nečakane neobjaví jej bývalý partner Dávid (Ján Koleník). Partiu uzatvára majiteľ reštaurácie Vlado (Pavel Bartos), ktorý sa po rozvode s Vierou (Soňa Norisová) druhýkrát oženil s mladšou Broňou (Dominika Morávková). Po skúsenostiach z predošlého vzťahu si neželá, aby jeho žena pracovala, tak Broňa robí všetko pre to, aby sa o jej pracovných aktivitách nedozvedel. Ela jej v tom pomáha.

Spleť tajomstiev, ktoré majú medzi sebou nielen páry, ale aj samotní priatelia, sa začne ešte viac zamotávať, keď sa na Adrianu obráti premiérova manželka (Petra Vajdová) a chce svojho muža (Jaroslav Plesl) opustiť v čase predvolebnej kampane.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Nadácia Dobrý skutok