Práve hráme

22/11/2021

Vianočná lotéria s TIPOSom


Hraj s nami aj tento rok o skvelé výhry od TIPOSu! Stačí sa prihlásiť prostredníctvom formulára a čakať na náš telefonát.

  Dátum narodenia

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Vianočná lotéria' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiace odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Zároveň vyhlasujem, že mám 18 a viac rokov. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  V každom súťažnom vstupe sa telefonicky spojíme s 1 súťažiacim, ktorého úlohou bude vybrať si 2 políčka z celkovo 38 políčok označených číslami od 1 do 38. Ak odkryje políčka s rovnakou výhrou, získa ju. Súťažíme každý pracovný deň od 29.11. do 23.12. vždy v 3 vstupoch denne.

  To ale nie je všetko! Zo všetkých súťažiacich, ktorí sa zaregistrujú prostredníctvom formulára, bude na Štedrý deň 24.12. vyžrebovaný 1 výherca EXTRA FINANČNEJ VÝHRY 7.777 EUR od TIPOSu!


  Stieracie žreby Vianočná lotéria od TIPOSu

  TIPOS prináša opäť pred Vianocami jednu z najobľúbenejších a najpredávanejších okamžitých lotérií – Vianočnú lotériu. Aj tento rok môžete potešiť seba alebo svojich blízkych a venovať im žreb Vianočná lotéria, s ktorým môžete získať viacero súbežných výhier. Výška hlavnej výhry je až 200 000 EUR, čo je najvyššia hlavná výhra v histórii trvania Vianočnej lotérie. Novinkou je políčko Extra bonus, s ktorým máte možnosť znásobiť vašu výhru 5 alebo 10-krát. Žreby sú v predaji až do konca roka, takže svoje šťastie môžete skúsiť aj po Vianociach. Žreby Vianočnej lotérie kúpite na všetkých predajných miestach TIPOSu.

  Hrajte zodpovedne od 18 rokov.

  Viac info o žreboch Vianočná lotéria

  Nadácia Rádia Expres