Práve hráme

25/11/2021

Pridaj sa k najväčšej zbierke rozprávkových knižiek a pomôž vytvoriť najväčší Vianočný stromček z rozprávkových kníh


Poslať najobľúbenejšiu rozprávkovú knižku inému dieťaťu je prejav veľkej lásky a dobra. Daruj rozprávkovú knižku a pomôž vyčarovať deťom úsmev na tvári. Knižky môžeš darovať v materských a základných školách v Bratislave a v Stupave. 

Z darovaných knižiek POP AKADÉMIA vytvorí 30.11. na Bratislavskom hrade najväčší Vianočný stromček z rozprávkových kníh. Stromček bude pre verejnosť dostupný od 1.12. 2021 do 7.1.2022. Na FB stránke POP AKADÉMIE sa dozvieš všetky dôležité informácie. Vyzbierané rozprávkové knižky POP AKADÉMIA následne doručí deťom v nemocniciach, reedukačných centrách a špeciálnych školách.

Pomôžte vyzbierať rozprávkové knižky a zároveň podporte distribúciu týchto knižiek na transparentnom účte www.zazracnedeti.sk, aby POP AKADÉMIA mohla odovzdať darované knižky zo zbierky ďalším deťom.

Takto vyzeral najväčší vianočný stromček z plyšákov POP AKADÉMIE v roku 2018. V roku 2021 to bude vianočný stromček z rozprávkových kníh.

Poslaním POP AKADÉMIE je v prvom rade tvoriť programy pre všetky deti bez rozdielu, ktoré sú však vhodne prispôsobené aj pre deti s rôznymi špeciálnymi potrebami. Ide o programy, v ktorých POP AKADÉMIA kladie dôraz na vrátenie rodičov deťom a deti do náručia ich rodičov spoločným programom. POP AKADÉMIA vytvára vhodné prostredie, v ktorom deti nerozlišujú inakosť svojich rovesníkov.

Nadácia Dobrý skutok