Práve hráme

08/11/2021

Sny, drina a pandémia – zapoj sa do súťaže s unikátnym dokumentom


Celý týždeň od 8.11. do 12.11. ste mali možnosť zapojiť sa do súťaže s unikátnym dokumentom Sny, drina a pandémia – dokumentom zobrazujúcim inšpiratívne príbehy piatich mladých slovenských podnikateľov, ktorí aj napriek pandémii žijú svoj sen naďalej. Stačilo odpovedať na súťažnú otázku a boli ste zaradení do žrebovania o balíček produktov práve od týchto podnikateľov.
Zo všetkých správnych odpovedí na jednotlivé súťažné otázky boli vyžrebovaní 4 výhercovia – Michaela z Bojničiek, Zuzana z Topoľčian, Ingrid z Nového Mesta nad Váhom a Branislav zo Žiliny. Všetkým výhercom gratulujeme!


Sny, drina a pandémia – unikátny dokument o mladých slovenských podnikateľoch

1 nový Volkswagen Caddy, 16 dní natáčania zo západného na východné Slovensko, 2 722 najazdených kilometrov, 5 terabajtov dát a 5 stretnutí s inšpiratívnymi podnikateľmi, ktorí aj napriek pandémii žijú svoj sen naďalej.

Pomáhať podnikateľom na ceste k úspechu je pre značku Volkswagen Úžitkové vozidlá dlhodobou misiou. Preto sa v dokumente Sny, drina a pandémia pozreli na dnešnú dobu očami piatich malých podnikateľov a priniesli päť veľkých ľudských príbehov. Režisérom a hlavným kameramanom bol nezávislý dokumentarista Jakub Šipoš. Jakubova práca sa zameriava na sociálne i environmentálne problémy a na rozvoj spoločnosti. Popritom sa venuje občianskemu združeniu People of Hope, ktoré v roku 2017 spoluzakladal a ktoré realizuje projekty rozvojovej pomoci v Senegale.

Volkswagen Úžitkové vozidlá sa pri všetkých svojich produktoch a riešeniach mobility usiluje o minimalizáciu dopadov na životné prostredie – od získavania surovín až po koniec životnosti. Dodržiavanie environmentálnych predpisov, štandardov a dobrovoľných záväzkov, vrátane prijatej environmentálnej koncepcie „goTOzero“, je základným predpokladom konania Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Pozrieť si dokument
Nadácia Dobrý skutok