Práve hráme

16/10/2021

Samo Tomeček venoval nový song Ja a Ty svojej žene a všetkým zaľúbeným novomanželom


Spevák a skladateľ Samo Tomeček je dokonalý romantik. Pre svoju manželku Sophie zložil pieseň Ja a Ty. Klavírnu baladu venoval svojej krásnej žene a všetkým zaľúbeným novomanželom. Hudbu má na konte Samo, s textom mu pomohol kamarát Suvereno. Pusti si romantickú novinku, v ktorej sa Samo a Sophie vrátili na prekrásne miesta svojho svadobného obradu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Samo Tomeček sa novinku rozhodol vydať na prvé výročie svadby. Hudbu zložil sám a text napísal spolu so Suverenom za jediný večer. Dokonca v ten večer zmenil celú formu piesne a zložil ďalšiu slohu.

„Skladbu pre manželku som pôvodne plánoval zložiť už minulý rok ku svadbe. Žiaľ, nestihol som to. Potom som tomu nechal voľný priebeh a jeden večer som začal hrať na klavíri a tak vznikla táto pieseň pre moju Sophie. Skladal som ju nakoniec dlhšie. Mal som pôvodnú verziu, ktorá sa líšila od finálnej, takže mi trvalo aj pol roka, kým som našiel správne tempo, text a výraz. Chcel som ju nahrať a naspievať tak, aby som vedel všetko naspamäť a preto som si ju tajne hrával, keď manželka nebola doma. Samozrejme nakoniec aj kvôli klipu a spoločnému nakrúcaniu, som ju Sophie zahral, aby mala premiéru iba ona,“ prezradil Samo.

V klipe účinkujú manželia Samo a Sophie Tomečkovci. Klip nie je len romantický, ale má aj zápletku.

„Spoločný život totiž nie je len idylický, ale občas aj trošku výbušnejší, čo v našom prípade platí, pretože si myslím, že zdravé hádky ku vzťahom patria. Naozaj sa nenudíme a máme radi cestovanie, preto sme aj námet klipu zvolili cestovateľsky. Verím, že sa v ňom viaceré páry nájdu. Ja osobne som stále zamilovaný. Bez toho by som už nedokázal existovať. Pre mňa je láska v živote extrémne dôležitá. Na svadbu mám tie najkrajšie spomienky, bola naozaj čarovná. Verím, že na ňu budem do konca života spomínať rovnako,“ vyznal sa Samo Tomeček.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Mobilné aplikácie Rádia Expres