Práve hráme

04/10/2021

Adam Ďurica a Emma Drobná majú konečne spoločný song, takto znie novinka Naše hriechy


Adam Ďurica predstavuje svoju novú skladbu Naše hriechy. Naspieval ju spoločne s Emmou Drobnou. „Už dlhšie som chcel s Emmou niečo urobiť. Dokonca sme sa na tom v minulosti už dohodli, ale udalosti minulého roka to celé zhatili,“ hovorí o spolupráci Adam Ďurica. „Nakoniec sme to ale urobili, nahrali a je to tu,“ dodáva Emma Drobná.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Celé to vzniklo u Laca Rychtárika, tá hudba je od neho, a ja som málokedy v tej polohe, že vymyslím hudbu aj text. Ja viem aké texty mám rád, viem aké by som chcel texty spievať, ale väčšinou spolupracujem s textármi. Ale tentokrát mi melódia už išla v hlave, a už som počul aj nejaké slová, začal som písať a tak som to celé dokončil,“ približuje vznik spoločnej skladby Adam.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Musím povedať, že sa mi pesnička páči, lebo nie je to klišé,“ dodáva Emma. Skladba Naše hriechy je rovnako predzvesťou nového albumu. Ten ostatný Adam vydal ešte v roku 2018. „Pravda je taká, že sme to mali pôvodne úplne inak naplánované. Ale za posledný rok sa toho naozaj veľa zmenilo, pre každého z nás, a tak sme to zmenili aj my, a do konca roka by som chcel vydať svoj nový album,“ uzatvára Adam Ďurica.

Nadácia Dobrý skutok