Práve hráme

17/08/2021

Uprising prinesie dva dni nabité skvelou hudbou na špeciálnej edícii festivalu s názvom Uprisingček 2021


Aktuálny ročník festivalu Uprising bude menší než sme zvyknutí, napriek tomu ponúkne pestrý program. V dňoch 27. – 28. 8. 2021 dorazia na bratislavské Zlaté piesky špičkoví domáci aj zahraniční umelci. Vystúpia na špeciálnej edícii festivalu Uprising s názvom Uprisingček 2021.

Tešiť sa môžeme na austrálskeho beatboxera Dub FX, dorazí aj legendárny britský hudobný producent a DJ Roni Size. Po jeho boku vystúpi ostrieľaný rapper Dynamite MC. Z Anglicka dorazí aj Daddy Vad, predstaví sa energický britský Mc Jman. Živý akustický set odohrajú talianske reggae dvojičky so svojou kapelou Mellow Mood.

V programe nechýbajú stálice domácej hudobnej scény Dominik Varchola aka N3O, Pokyman, Alan Murin, Superior, United Flavour, Tomáš Hafner, Polemic & Medial Banana a chýbať nebude ani obľúbený Gleb. Späť sú aj legendy slovenského hip-hopu Moja Reč. O zábavu sa postará aj niekoľko výberových domácich DJov, medzi ktorými nechýba VI3e, Mercy, ArtisT3, alebo C:RCLE, Neorge a Ess. V programe sa okrem hudby nájdu aj rôzne iné aktivity a workshopy a mnohých určite poteší aj stand up comedy v podaní posádky Silné Reči v zložení Jakub Lužina, Michael Szatmary, Jakub Zitron Ťapák, Docent, Martin Hatala a Yuri.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Už 20. 8. sa môžeš tešiť na zahrievací Warm Up večierok na Sundecku.

Vstupenky
Nadácia Dobrý skutok