Práve hráme

04/08/2021

Maroš Molnár hosťom v Lemon Talks: „Základom úspechu je motivácia, vždy musíš mať dôvod, prečo to ideš robiť“


Hovorí sa, že keď vám život dá citróny, máte si urobiť citronádu. Tohto hesla sa držia aj dve 40-tničky Iva & Anita, ktoré v podcaste Lemon Talks hovoria o bežnom živote, o ľahkých aj neľahkých situáciách, o rodine, láske, deťoch a partneroch a pocitoch.

V piatej epizóde podcastu Rádia Expres Lemon Talks sa Iva & Anita rozprávali s profesionálnym kondičným trénerom, ktorého poznáte aj z Extrémnych premien – Marošom Molnárom. Fyzické premeny sú totiž neľahké a ak chceme uspieť, potrebujeme motiváciu. Ako ju získať? Kde ju vôbec hľadať? Je možné mať motiváciu aj po 40-tke? Zistite spolu s nami.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Slováci milujú podcasty. Aspoň raz mesačne si ich vypočuje až 40% ľudí vo veku 16 až 55 rokov a až 60% počúva iba slovenské podcasty. Aplikácií je viac, ale v žiadnej z nich si nemôžeš vyfiltrovať podcasty podľa jazyku alebo krajiny, v ktorej vznikli. Podmaz.sk je tak jediným miestom, kde môžeš spoznávať a objavovať rýdzo slovenské podcasty, vytvárať si vlastné playlisty, vyberať si podľa tém alebo sledovať obľúbených autorov. A hlavne, je to miesto, kde ti má vždy kto poradiť. Už teraz nájdeš na Podmaze viac ako 570 slovenských podcastov.

Zdroj foto: instagram

Mobilné aplikácie Rádia Expres