Práve hráme

27/05/2021

Deň nabitý eko témami s novou ŠKODA ENYAQ iV


tento štvrtok 27.5. ťa na Exprese čaká Deň nabitý eko témami!
Dozvieš sa veľa užitočných informácií o tom, ako môže každý z nás prispieť k ochrane životného prostredia. Celý deň sa budeme v našom vysielaní venovať rôznym ekologickým témam, ako napríklad správne separovanie odpadu, bezobalové nakupovanie, mýty o elektromobiloch a veľa ďalších.

Okrem týchto užitočných informácií sa rovnako dozvieš, na ktorej konkrétnej čerpacej stanici Slovnaft budeš môcť už tento štvrtok 27.5. tankovať celú jednu hodinu až o 70% lacnejšie! Čiže za rovnako nízke ceny, aké bežne zaplatíš pri nabíjaní elektrického auta. A to len vďaka 100% elektrickému SUV ŠKODA ENYAQ iV a službe MOL PLUGEE od Slovnaftu.

Práve teraz môžete celú jednu hodinu od 13:00 do 14:00 tankovať až o 70% lacnejšie na čerpacej stanici Slovnaft na Prístavnej ulici v Bratislave.
Zľava 70% počas tejto špeciálnej hodiny bude zákazníkom poskytnutá vo forme tankovacích kariet Slovnaft, ktoré si budú môcť uplatniť pri ďalšej návšteve čerpacích staníc Slovnaft.

Alebo si otestuj svoje vedomosti v krátkom kvíze o elektromobilite na http://www.tankujteinaq.sk/ a budeš zaradený do žrebovania o ŠKODA ENYAQ iV na celý víkend alebo tankovacie karty od Slovnaftu.

Nadácia Dobrý skutok