Práve hráme

27/04/2021

Rozospievaj futbalové tribúny a vyhraj zmluvu na 10.000 EUR!


Rádio Expres fandí sokolom! A preto hľadáme novú pesničku, alebo ešte lepšie hecovačku a nakopávačku, pre našu slovenskú futbalovú reprezentáciu, ktorá ju podporí na blížiacich sa Majstrovstvách Európy a v rozbehnutej kvalifikácii na Majstrovstvá sveta 2022 v Katare. Nikdy nevieš, možno práve tvoja pesnička sa stane novou hymnou našich sokolov!

Kapely, speváci a speváčky! Zložte a nahrajte pesničku pre našich sokolov a vyhrajte honorovanú zmluvu na 10.000 EUR na 5 vystúpení pred domácimi kvalifikačnými zápasmi. Suma 10.000 EUR bude vyplatená vopred a naraz! Pesničky do finálového hlasovania vyberá najkvalifikovanejšia porota – hudobný expert Juraj Čurný, profesionálny fanúšik Marián Póša a bývalý reprezentačný kapitán Martin Škrtel.

Ako sa zapojiť do súťaže:
 1. zlož a nahraj pesničku pre našich sokolov
 2. pošli nám ju najneskôr do 30. mája 2021 (plne postačuje mp3, pesničky budú hodnotené len podľa hudby, video len ak sa chcete odprezentovať aj vizuálne) cez formulár na tejto podstránke
 3. nasleduje výber najlepších skladieb do finálového hlasovania našou porotou
 4. hlasovanie prebehne od 7. júna do 13. júna na tejto podstránke
 5. 14. júna, v deň nášho prvého zápasu na Majstrovstvách Európy, zverejníme víťaza honorovanej zmluvy na 10.000 EUR

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Rozospievaj tribúny' a súhlasím so spracovaním osobných údajov a s použitím videa v hlasovaní v tejto súťaži. Súhlas so spracovaním osobných údajov dávate na obdobie 3 mesiace odo dňa poskytnutia tohto súhlasu za účelom zapojenia sa do súťaže 'Rozospievaj tribúny'. Súhlas s použitím Vášho videa dávate na dobu neurčitú. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  Hráme naplno, fandíme naplno!

  Odporúčame

  Mobilné aplikácie Rádia Expres