Práve hráme

27/04/2021

Rozospievaj futbalové tribúny a vyhraj zmluvu na 10.000 EUR!


Rádio Expres fandí sokolom! A preto hľadáme novú pesničku, alebo ešte lepšie hecovačku a nakopávačku, pre našu slovenskú futbalovú reprezentáciu, ktorá ju podporí na blížiacich sa Majstrovstvách Európy a v rozbehnutej kvalifikácii na Majstrovstvá sveta 2022 v Katare. Nikdy nevieš, možno práve tvoja pesnička sa stane novou hymnou našich sokolov!

Kapely, speváci a speváčky! Zložte a nahrajte pesničku pre našich sokolov a vyhrajte honorovanú zmluvu na 10.000 EUR na 5 vystúpení pred domácimi kvalifikačnými zápasmi. Suma 10.000 EUR bude vyplatená vopred a naraz! Pesničky do finálového hlasovania vyberá najkvalifikovanejšia porota – hudobný expert Juraj Čurný, profesionálny fanúšik Marián Póša a bývalý reprezentačný kapitán Martin Škrtel.

Ako sa zapojiť do súťaže:
 1. zlož a nahraj pesničku pre našich sokolov
 2. pošli nám ju najneskôr do 30. mája 2021 (ideálne ako video v mp4) cez formulár na tejto podstránke
 3. nasleduje výber najlepších skladieb do finálového hlasovania našou porotou
 4. hlasovanie prebehne od 7. júna do 13. júna na tejto podstránke
 5. 14. júna, v deň nášho prvého zápasu na Majstrovstvách Európy, zverejníme víťaza honorovanej zmluvy na 10.000 EUR

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Rozospievaj tribúny' a súhlasím so spracovaním osobných údajov a s použitím videa v hlasovaní v tejto súťaži. Súhlas so spracovaním osobných údajov dávate na obdobie 3 mesiace odo dňa poskytnutia tohto súhlasu za účelom zapojenia sa do súťaže 'Rozospievaj tribúny'. Súhlas s použitím Vášho videa dávate na dobu neurčitú. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  Hráme naplno, fandíme naplno!

  Nadácia Rádia Expres