Práve hráme

05/04/2021

O2 – Duel domácností


Ukáž, že u vás doma fungujete všetci spolu ako jeden tím a hrajte o skvelú výhru pre celú rodinu od O2!
Prihlás sa spolu so svojou rodinou prostredníctvom formulára a čakaj na náš telefonát.

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'O2 Duel domácností' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiace odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  Zo všetkých zaregistrovaných súťažiacich budú pre každý súťažný vstup náhodne vyžrebovaní zástupcovia dvoch súťažných rodín, s ktorými sa telefonicky spojíme. Dôležité je, aby mal každý zástupca rodiny pri sebe vždy aspoň jedného člena domácnosti, s ktorým bude súťažiť. Úlohou každej rodiny bude splniť 3 rôzne zábavné úlohy, každú v časovom limite 10 sekúnd. Za každú správne splnenú úlohu získa súťažiaca rodina 1 bod. Tá domácnosť, ktorá nahrá viac bodov, získa parádnu výhru – smart LED televízor LG od O2!

  Súťažiť budeme každý deň od 12.4. do 16.4., dvakrát denne – v rannej show Hemendex a v popoludňajšej show.


  O2 SPOLU

  O2 predstavuje novú ponuku O2 SPOLU. Vezmite si blízkeho s O2 Paušálom na faktúru a za každého jedného získate každý mesiac zľavu 5 Eur na O2 Internet na doma. Čím vás bude viac, tým väčšiu zľavu získate. Takto môžete získať O2 Internet na doma každý mesiac aj za 0 Eur.

  Zistiť viac o ponuke O2 SPOLU

  Odporúčame

  aplikacie Rádia Expres