Práve hráme

01/02/2021

Majself, Martin Císar a DJ Wich sa spojili v skladbe Horizont! Pred prázdnym publikom sa neocitli len oni…


Majself po dlhšej odmlke štartuje začiatok roka spolu s Martinom Císarom a DJ Wichom so silnou skladbou Horizont, ktorou chceli aspoň takto podporiť všetky odvetvia, ktoré rovnako ako oni, prišli o svoje publikum či zákazníkov.

„Myslím, že samotný videoklip hovorí za všetko. Kultúra dostala minulý rok dosť zabrať, no nie je to len o nás, ale o nás všetkých, ktorí prišli zo dňa na deň o svoju prácu. Vybral som si do klipu pár ľudí, ktorých sa to dotýka po pracovnej stránke, ale zároveň sú pre mňa vzorom a motiváciou, že napriek všetkému hľadajú lepší obzor budúcnosti. Veria, že bude lepšie a pozerajú sa dopredu na svoj horizont, ktorý ich tak ako mňa, ženie vpred,“ hovorí Majself.

Majself – HORIZONT ft. Martin Císar (prod. DJ Wich) OFFICIAL VIDEO

Vo videoklipe od režiséra Lukáša Patrika z LuPa Production vidíme reprezentovať za gastro Andrea Ena, za šport najúspešnejšieho MMA zápasníka Samuela Pirát Krištofiča a kapitána Slovana Bratislava Michala Sersena. Pred prázdnym publikom nielen v klipe sa ocitla aj známa slovenská herečka Zuzana Vačková, baletka Dajana Andová a za kaderníkov sa predstavil hairstylista Marek Hubka.

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres