Práve hráme

07/11/2020

Charitatívny beh No Finish Line spustil registráciu účastníkov! Zapoj sa aj ty a pomôž deťom, ktoré to potrebujú


Do tohtoročnej virtuálnej edície No Finish Line sa môže zapojiť celé Slovensko! Bežci sa od dnes bezplatne registrujú prostredníctvom mobilnej aplikácie iWATT. Jej súčasťou je aj výber charitatívneho projektu, ktorý svojimi nabehanými kilometrami účastníci podporia.

Chcem sa registrovať

Virtuálna edícia No Finish Line 2020 na Slovensku odštartuje 5.11. o polnoci a posledné metre aplikácia iWATT zaznamená o 8.11. o 23:59:59. Následne do 48 hodín budú vyhlásené výsledky aj počty kilometrov najlepších bežcov v mužskej a ženskej kategórii. Aplikáciu iWATT môžete mať zapnutú po celý čas nakoľko sa do merania započítava aj chôdza.

Počas premiérového ročníka 2019 sa v Bratislave počas piatich dní sa na nábreží Dunaja vystriedalo viac ako 2600 bežcov medzi ktorými nechýbali ani také športové hviezdy ako Peter Sagan, Ľubomír Višňovský, Matej Tóth, či olympionici Dominik Hrbatý, Jozef Lohyňa alebo olympijskí víťazi vo vodnom slalome bratia Hoschornerovci. Úspešní športovci, no aj množstvo detských bežcov robili spoločnosť patrónovi podujatia kniežaťu monackému Albertovi II. Aj vďaka tejto silnej podpore účastníci zabehli celkom 36059 kilometrov. Teraz sa môžeme zapojiť všetci a pomôcť peknej myšlienke!

Viac info
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Nadácia Dobrý skutok