Práve hráme

13/10/2020

Štyri rozličné hlasy a temperamenty! Juraj Hnilica, Barbora Švidraňová, Martin Harich a Peter Juhás a ich novinka Láska spája


Počas prvej vlny izolácie vznikol on-line streaming projekt Láska spája. Zapojilo sa k nemu viac šikovných umelcov medzi ktorými boli aj mená ako Juraj Hnilica, Barbora Švidraňová, Martin Harich a Peter Juhás. Títo štyria umelci si opäť povedali, že by chceli potešiť a dodať pozitívnu energiu ľuďom v týchto chladných časoch a tak vyprodukovali spoločnú pieseň, ktorá v sebe nesie posolstvo Láska spája.

Juraj Hnilica, Barbora Švidraňová, Martin Harich, Peter Juhás – LÁSKA SPÁJA

„V spájaní je cesta a pieseň je toho dôkazom. Bola pre mňa veľká výzva dať dohromady štyri farby hlasov a temperamentov. Výsledok nás však všetkých viac ako potešil. Som rád, že do piesne zasiahol aj producent Adrián Líška, ktorý dodal piesni ako sa vraví „čerešničku“ . Inak by pieseň skončila v DnB štýle. Produkoval som ju viac energickejšiu a preto som zvolil DnB rytmus, ktorý však nakoniec v piesni nie je, keďže Aďo ma svojím cítením nenútene prehovoril a dodal piesni viac moderný zvuk.“ dodal Juraj Hnilica.

Peter Juhás – Ty ani nevieš (Expres Live)

Barbora Švidraňová – Muž zo severu (Expres Live)

Martin Harich – Serious trouble (Expres Live)

Nadácia Rádia Expres