Práve hráme

29/09/2020

Keith Urban miluje P!NK a predstavuje spoločný singel One Too Many


Štvornásobný držiteľ ceny GRAMMY, Keith Urban a medzinárodná ikona P!NK vydávajú svoj vôbec prvý spoločný duet One Too Many, prevzatý z Urbanovho úplne nového albumu SPEED OF NOW Part 1. Pieseň je jednou z najočakávanejších hudobných udalostí roka, keďže spája bezpochyby dvoch najúspešnejších a najuznávanejších umelcov sveta. Singel mal britskú rozhlasovú premiéru v relácii The Zoe Ball Show a teraz je k dispozícii na všetkých streamovacích platformách. Na YouTube má už teraz cez 1,5 miliónov zhliadnutí.

Keith Urban – One Too Many with P!nk (Official Music Video)

„Vždy som miloval hlas P!NK,“ vraví Urban. „Jej umenie, mnohostranná schopnosť tvoriť a od Boha daný talent z nej skutočne robia jeden z najväčších hlasov súčasnej doby,“ dopĺňa Keith.

One Too Many je príjemný soul a pop singel, pôvodne napísaný ako duet, pre ktorý si Urban nedokázal predstaviť nikoho iného okrem P!NK. Uzatvorenie sveta predstavovalo veľkú výzvu a dávku improvizácie, aj keď sa kvôli pandémii ocitli každý na opačných koncoch zemegule.

One Too Many je pieseň z Keithovho 10. štúdiového albumu, ktorý vydal minulý týždeň. Na albume THE SPEED OF NOW Part 1 sa okrem P!NK objaví legendárny gitarista Nile Rodgers a country hudobná hviezda Eric Church.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Nadácia Rádia Expres