Práve hráme

25/09/2020

Je to tu! Emma Drobná vydáva druhý štúdiový album Better Like This


Jedna z najznámejších a najtalentovanejších slovenských speváčok Emma DROBNÁ vydáva práve dnes druhý štúdiový album Better Like This.

Album vznikal v priebehu dvoch rokov v spolupráci s osvedčeným spoluautorským a producentským tímom  – Adrian Líška, Peter Graus a Tomáš Zubák. Zaujímavosťou je opäť jediná skladba v slovenčine – Stratím sa ti ráno, do ktorej si Emma pozvala slovenského rapera Separa. Z novinky cítiť príjemný moderný sound a nájdete na nej aj uptempové skladby.

EMMA DROBNÁ – Yeah Baby! (Official Video)

„Lepšie je to takto! Mám pocit, že nový album ma vystihuje omnoho viac ako osobu aj ako speváčku, lebo všetko v mojom súčasnom živote je lepšie, ako kedykoľvek predtým,“ vysvetľuje Emma názov albumu a dodáva: „Aj pieseň s názvom Better Like This, ktorá sa objavuje na albume, patrí medzi moje najobľúbenejšie. A skratka názvu BLT označuje známy sendvič. Prišlo mi to veľmi originálne a vtipné, spojiť to s titulom môjho druhého štúdiového albumu,“ čím vysvetlila, prečo je na obale vyfotená so sendvičom.

Platňu dlhšie predznamenáva pieseň Yeah Baby!, ktorá sa už 11. týždňov drží v prvej dvadsiatke najhranejších piesní na Slovensku a zároveň je umiestnená na druhej priečke v Airplay TOP 50 SK hitparáde. Speváčka prežíva aktuálne šťastné obdobie, čo sa prejavilo aj na nálade tohto songu. Svieži singel sa stal letným hitom a ide o druhú skladbu z nového albumu po piesni Demons.

Zoznam piesní na albume:

 1. Between Us
 2. Demons
 3. Stratím sa ti ráno feat. Separ
 4. Yeah Baby! (F*ck With Me)
 5. Heaven Only Knows
 6. I´ll Be Alright
 7. Watch Over Me
 8. Should I Give Up
 9. Go To Hell
 10. I Loved You
 11. Better Like This

Zdroj: Warner Music

aplikacie Rádia Expres