Práve hráme

27/08/2020

No Therapy je nová temná klubová pecka od Felixa Jaehna!


Nemecký DJ a producent Felix Jaehn sa vracia s piesňou No Therapy, ďalšou strhujúco-originálnou skladbou, v ktorej sa objavujú vokálne talenty Nea a Bryn Christopher. Najnovší singel dynamického hudobníka nadväzuje na jeho celosvetový hitový remix piesne Some Say od Ney, na ktorej taktiež spolupracoval Bryn a ktorá sa v súčasnosti nachádza v Spotify Today’s Top Hits a Global Top 100 playliste.

Felix Jaehn – No Therapy (Official Video) ft. Nea, Bryn Christopher

Pieseň No Therapy sa zrodila zo songwritingového campu oboma umelcami – Neou a Brynom vo Felixovom dome v Nemecku, krátko po vydaní remixu Some Say. Po tomto úspechu vnieslo trio podobnú energiu aj do novinky No Therapy a vytvorilo skladbu s tvrdým rytmom a bohatými vokálmi. Temná, zadumaná klubová vibrácia sa dokonale spája s harmonickými a povznášajúcimi textami vďaka švédskej speváčke Nea a britskému umelcovi Bryn Christopherovi. V priebehu takmer trojminútovej produkcie je počuť jemné, hnacie hĺbkové motívy, ktoré desaťnásobne zvyšujú celkovú energiu melódie.

„Veľmi som si užil písanie No Therapy s Neou a Brynom. V štúdiu sme sa cítili veľmi dobre! Keď som sa vo februári vrátil z prestávky, cítil som sa ako znovuzrodený a chcel som písať veselé pesničky. V priebehu posledných rokov som strávil veľa času sebareflexiou a na terapii. Nakoniec som však zistil, že niekedy stačí prežiť príjemný čas s priateľmi a blízkymi, aby ste si uľavili a sústredili sa na dobro, ktoré je stále v nás a okolo nás,“ vraví Felix Jaehn.

„Pre mňa je pieseň No Therapy o sebaláske a o prijatí jeden druhého takého, aký je, bez toho, aby sme sa snažili meniť krásne nedokonalosti, ktoré máme všetci. Je to zábavná pesnička a pri jej skladaní sme boli v takej dobrej nálade, že sme doslova celú noc pretancovali v štúdiu. Myslím, že je to počuť,“ vraví Nea.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Mobilné aplikácie Rádia Expres