Práve hráme

17/08/2020

Spoko Kramár má krásnu novinku o komplikovaných vzťahoch. Pusti si singel Láska2


Spoko Kramár, frontman kapely Smola a Hrušky, pokračuje vo svojej sólovej tvorbe. Po vydaní úspešných singlov Plamene, Na vlnách a rádiového hitu Aj ty to tak cítiš, prichádza s ďalšou novinkou Láska2, ktorej názov nesie aj jeho prvé debutové EP.

Spoko – Láska² (Official Video)

„Skladba sa rodila a dozrievala dlhší čas. Snažil som sa v nej zachytiť moje pocity z komplikovaných vzťahov, ktoré som zažil. V texte piesne sú zobrazené príbehy, keď som sa ocitol v nešťastnej situácii, ktorá dopadla zle mojou vinou. Ako to v živote býva, karma nečakala a ocitol som sa zrazu aj na tej druhej strane. Všetko sa muselo zahojiť časom. Námet na song bol jasný, ale pracovať s ním som začal, až keď mi napadol názov a termín skladby Láska², ktorý ma fascinoval svojou obrazotvornosťou. Myslím, že fanúšikovia sa určite nájdu v niektorej z postáv môjho pohľadu na tieto citlivé vzťahové situácie,“ opisuje zrod pesničky Spoko Kramár.

Štvrtý videoklip k singlu Láska2 zo Spokovho sólového projektu sa natáčal v priestoroch reštaurácie a baru Fusion restaurant v Spišskej Novej Vsi. Za čiernobielym klipom stojí kameraman a fotograf Peter Regec. Hlavnú úlohu zahrala Bianca Jančurová z tanečnej skupiny Denzz Industry a Divadelného Sveta. Mixáž a zvuk mal na starosti Martin Migaš z nahrávacieho štúdia Perina v Prešove. Okrem Spoka, ktorý nahral väčšinu nástrojov, sa na skladbe hudobne podieľali basgitarista Ján Matúš, ale aj Martin Pižem z domovskej Smola a Hrušky, ktorý nahral gitaru. V zboroch môžete počuť Mirku Miškechovú, ktorá nahrala svoj vokálny part počas nahrávania singlu Aj ty to tak cítiš.

Mobilné aplikácie Rádia Expres