Práve hráme

03/08/2020

Mladý slovenský talent DomiNika má letnú novinku Poď so mnou


Mladá speváčka DomiNika má hudbu v krvi už odmalička. Po svojej prvej piesni Ako sa máš, ktorá zožala úspech v rádiách nám predstavuje svoju ďalšiu pieseň. DomiNika  považuje samu seba za melancholickejší typ, avšak pre svojich poslucháčov chcela pripraviť pohodovú a rytmickú pieseň, ktorá bude mať letný nádych. Prichádza teda so svojou druhou piesňou Poď so mnou, kde sa nám predstaví aj z celkom inej strany. Pusti si video:

DomiNika – Poď so mnou (ft. DfeatU) /oficiální videoklip/

„Chcela som zložiť letnú a rytmickú pieseň. Asi týždeň som sa zamýšľala nad veršami a nad slovami, ktoré by boli jednoduché a výstižné. Zložila som vtedy asi 4 ďalšie piesne. Snažila som sa ich zhudobniť a vybrať tú najlepšiu. Avšak po týždni ma, ako sa hovorí, „kopla múza“ a behom chvíľky bola hotová pieseň Poď so mnou. Poslala som ju manažérovi Petrovi Turečkovi, ten si ju vypočul, poslal producentovi a spolu sme začali na nej pracovať.“ popisuje proces vzniku DomiNika. Speváčka spolupracovala s hudobným producentom Paulom Richmanom, ktorý je zodpovedný aj za jej prvotinu.

„V mojich očiach je Poď so mnou o tom, že všetci sme súčasťou niečoho veľkého. Kráčame rozličnými cestami, no spája nás jedna krásna vec- hudba. A to je pre mňa podstatné.“ K piesni vznikol aj videoklip, ktorý sa natáčal v Českej republike. „Do poslednej chvíle bolo všetko vo hviezdach kvôli situácii s koronavírusom. Dokonca sme museli zmeniť aj miesto natáčania. Bolo to trošku stresujúce. Nakoniec sme však natáčali v kukuričnom bludisku v Brne, kde panovala skvelá atmosféra a vďaka tomu sme sa akosi neplánovane presunuli aj na mólo Brnenskej priehrady, kde sa urobilo taktiež pár záberov.“ popisuje vznik videoklipu.

Vo videoklipe si zahrala mladučká herečka Vendy a taktiež tam môžete vidieť tanečnú skupinu DfeatU, ktorá si vytvorila vlastnú choreografiu. Natáčania sa ujal kameraman
Miroslav Smith Kovář (WildCat films).

Zdroj foto: instagram

Mobilné aplikácie Rádia Expres